LATVIJAS SKOLU REITINGS 2021

darbā ar talantīgajiem skolēniem

Mēs augstu novērtēsim Jūsu jautājumus, ieteikumus, komentārus un arī iebildumus, lai attīstītu un pilnveidotu Fonda īstenoto Latvijas skolu novērtējumu darbā ar talantīgiem skolēniem. Jautājumus un komentārus lūdzam sūtīt, izmantojot  kontaktu formu zemāk lapā.

J: Vai visas vispārizglītojošās mācību iestādes ir iekļautas Latvijas skolu novērtējumā?

A: Nē, skolu novērtējumā nav iekļautas visas Latvijas skolas. Novērtējumā tiek ievietotas tikai tās skolas, kuru skolēni konkrētajā mācību gadā ir guvuši apbalvojumus mācību priekšmetu valsts, atklātajās olimpiādēs un skolēnu zinātnisko darbu konferencē.

J: Kādi sarīkojumi tika ņemti vērā, veidojot Latvijas skolu novērtējumu darbā ar talantīgiem skolēniem?
A:
Ata Kronvalda fonds, veidojot novērtējumu, ņēma vērā mācību priekšmetu valsts un atklāto olimpiāžu, skolēnu zinātniskās konferences. Sīkāka informācija sadaļā Skolu Reitings

J: Kur ieguvām informāciju?
A: Novērtējums tika veidots, balstoties uz informāciju Valsts Izglītības un satura centra (VISC) mājas lapā par mācību priekšmetu valsts, atklātajam olimpiādēm un skolēnu zinātnisko darbu konferenci – lēmumu protokoliem par skolēnu apbavošanu.

NB! Aicināmvalsts  atklāto olimpiāžu, valsts skolēnu zinātnisko darbu konferenču un tehnisko/radošo skašu organizatorus informēt Ata Kronvalda fondu par gaidāmajiem konkursiem, lai Fonds varētu pievienot to rezultātus reitingam un vēl pilnīgāk sniegtu priekšstatu par skolu darbu ar talantīgajiem skolēniem.


 

Kontaktu forma

Jūsu vārds (nepieciešams)

Jūsu e-pasts (nepieciešams)

Jūsu ziņa/jautājums