LATVIJAS SKOLU REITINGS 2021

darbā ar talantīgajiem skolēniem

Arhīvs

Lielā Pūce 2015 lielās skolas
Lielā Pūce 2015 mazās skolas

Lielā Pūce 2014 lielās skolas
Lielā Pūce 2014 mazās skolas

Lielā Pūce 2013 lielās skolas
Lielā Pūce 2013 mazās skolas

Lielā Pūce 2012 lielās skolas
Lielā Pūce 2012 mazās skolas

 

Ceļojošā balva “Lielā Pūce” 2008./2009.

2009. gada 21.maijā ar Rietumu Bankas atbalstu labākajām Latvijas skolām tika pasniegta balva “Lielā Pūce”. Balvu pasniedza izglītības un zinātnes ministre Tatjana Koķe un Ata Kronvalda fonda prezidents Henriks Danusēvičs.

Savā uzrunā ministre pateicās skolotājiem un skolēniem par veikto darbu un uzsvēra, ka svarīgi ir nezaudēt optimismu un turpināt svarīgo izglītošanas darbu. Prof. Agnis Andžāns atzīmēja, ka Latvija ir viena no retajām valstīm, kurā Valsts prezidents un Izglītības un zinātnes ministre atbalsta talantīgo skolēnu izglītošanu. Asoc.prof. Andris Broks uzsvēra, ka svarīgi šajā dižķibeles laikā ir apzināties izglītības nozīmi un vēlēja visiem saglabāt entuziasmu.

Ata Kronvalda fonda prezidents informēja par “Lielās Pūces” tradīciju vēsturi, kura tika uzsākta jau pirms Latvijas neatkarības atjaunošanas, kā arī pateicās Rietumu Bankas labdarības fondam, kurš spēj šajā laikā sniegt atbalstu izglītībai. Rietumu Bankas pārstāve Inga Šīna izteica gandarījumu par augsto izglītības līmeni, kuru nodrošina skolas.
Pateicības vārdus un novēlējumus Ata Kronvalda fondam veltīja skolu vadītāji, kuri saņēma balvas: Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas direktors Māris Brasla, Rīgas Franču liceja direktora vietniece izglītības jomā Aija Kļaviņa, Engures vidusskolas direktors Jānis Pūce un Sutru pamatskolas direktors Māris Grigalis.

Lasīt vairāk

Ceļojošā balva “Lielā Pūce” 1998./1999. mācību gadā

Response code is 404

Skatīt publikāciju

Ceļojošā balva “Lielā Pūce” 1989./1990. mācību gadā

Response code is 404

Skatīt publikāciju

Pirmā Ceļojošā balva “Lielā Pūce” 1989. gadā

Skatīt  publikāciju

Ceļojošās balvas “Lielā Pūce” dibināšanas dokumenti

Response code is 404